Преподаватели

Антоник Ольга Василівна

Украинская академия книгопечатания, Львов


Антоник Ольга Василівна - Отзывы

 1. моя викладачка)
  чудова людина!)

 2. Я мусила перевестися на заочний, бо померла мама… Але ті знеагння, які дали викладачі Левицька. Якубовська, особливо Антоник, допомогли мені вижити у найскрутніші хвилини. І ще памятаю, як Антоник дала мені гроші, бо я не мала щза що поїхати джодому, а брехуни, які оббріхують достойних людей, це від власної жовчі та ненависті. Бо не можуть домовитися за оцінку. як це часто буває…

 3. Да.действительно, если преподаватель для студентов отдает много — то студенты должны относиться уважительно. Плохи те студенты, которые ничему не хотят учиться.

 4. Милая, умная, требовательная, в общем — горе от ума.

 5. як можна таке писати? капєц! люди, схаменіться. нашо ви нагло пишете неправду. Антоник зациклена на своїй роботі, книгознавстві і своїх студентах і ніяких грошей вона не бере. 100 процентів знаю, шо не раз відповідала, тим хто дава гроші, шо вона не базарі працює. ВОНА З ТИХ СТРАШНИХ ПРАВИЛЬНИХ ВИКЛАДАЧІВ.

 6. нормальна тьотка! фанат своєї справи, я таких уважаю

 7. хороший викладач, добра людина, гарна жінка

 8. хороша людина, прекрасний педагог

 9. Дуже класна!!!

 10. розумна, ерудована, чесна, справедлива, добра
  .

 11. Ольга Василівна дуже хороший викладач. Вона не просто читає декції, а хоче навчити студентів, дати їм ті знання які їм будуть потрібні в житті, в різних сферах діяльності.

 12. «Лекції змістовні, «»водички не лиє»», дає багато практичного матеріалу»

 13. завжди були і бдуть люди, які оббріхуючи інших почуваються краще самі. не звертайте увагу на різну гидоту і на тих хто її пише

 14. «хто хоче диплом за гроші, нічого не вчити, для того погана, хто вчиться, а не шукає через кого «»вирішити проблему»» — цілком нормальна»

 15. обдарована,талановита,справедлива й душевна людина. Гідна пошани

 16. хороший викладач
  дотошна трохи а так нічо

Добавить отзыв