Преподаватели

Барабаш Галина Михайлівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов


Барабаш Галина Михайлівна - Отзывы

 1. Справжня львів’янка, тому дуже кльова=)

 2. викладач від Бога)

 3. Ми її дуже любим

 4. Суперська викладачка!

 5. дуже хороша людина) реально вона найкраща викладачка математики, шкода,що математика так швидко закінчилася( БЛБ Танюська))))))))

 6. незнаю як на мене прикольна викладачка хоч вишка мені тяжко йде але викладає вона прикольно не скучно хоча постійно ганяє мене до дошки самого першого і молусь лиш би витягнути на три
  Біолог першокурсник

 7. Супер!!!!!!!!!

 8. Прекрасний викладач.

 9. Викладач — чудовий. Приємно те, що вона не просто сухо читає матеріал. Вона завжди вміє розважити аудиторію вдалим жартом, розповідає цікаві фатки з біології. Прекрасний фахівець. Дуже доступно пояснює. Добра і щира людина. З повагою, біолог Ксеня

 10. Супер викладач)
  суперприколи)
  і взагалі все супер)

 11. Галина Михайлівна-викладач з великої букви,фахівець у своїй справі,вміє добре розрядити мозок веселими жартами,історіями,хоч знаємо її не довго,але ми вже зрозуміли,що вона унікальний викладач!!!!!!!!!:):):)БІОЛОГИ 2010-2011!!!!!!!!!

 12. класна викладачка, гарно пояснює, багато знає про життя)))

 13. Вчить мене зараз… покищо подобається як викладач) є почуття гумору..

 14. Найкращий викладач

 15. супер викладач!

 16. Галина Михайлівна — супер!!!

 17. а мене вона пнриперла і хоч маю троясу але всеодно її поажаю і запамятаю надовго!можливо ще зустрінусь з її братом думаю він тоже класний)

 18. «Класна викладачка! Розповідає дуже смішні і повчальні історії.І хоч я вищої математики ніграма не розумію, та всеодно люблю приходити на пари дивитися як викладачка «»з швидкістю світла»» пише на дошці формули…»

 19. «Галина Михайлівна — ЄДИНИЙ викладач за 5 років навчання на економічному, яка читала лекції з голови, фахівець своєї справи!!!! Ну, чесно, деколи витягувала якусь «»шпаргалку»» з умовою задачі. А про її цікаву особистість тут вже багато написали!
  Запам’яталася усім!!!»

 20. патріотка, любить ліричні відступи, специфічне ставлення до чоловічої статі…. ітд. але основний її плюс — вона фахівець своєї справи!

 21. Галина Михайлівна справді одна з кращих викладачів, які були в мене за роки навчання на фізичному факультеті 🙂 І хоча пройшло вже 5 років з тих пір, як я закінчила університет, я й досі згадую її з приємністю. Завдяки їй я вивчила матаналіз на відмінно!!!

 22. вона суперська жінка, хоч і три мені поставила, я не ображаюся, заслужив, погано готувався. а от її неймовірні кумедні історії це просто супер!!! можна записувати і потім друкувати :)))

 23. в кого як,але в мене Вища Математика асоціюється з тою позитивною кубітою,і прекрасною викладачкою

 24. Респект) помимо викладача вона суперова людина

 25. «+1
  Класна тьотка!
  Весь час розказувала веселі, прямолінійні а головне життєві і правдиві історії!
  Запам’яталась фраза, яку говорила до дівчат, яких було 3 в групі «»навіть як не навчитеся, то маєте хороші шанси добре вийти заміж»».
  Факул»

 26. «класна викладачка! паралельний потік і досі плюється при словосполученні «»вища математика»» і нецензурно висловлюється при згадці про свого викладача-старого маразматика. а ми пари Галини Михайлівни згадуємо з посмішкою. На її парах дізналася багато корисного про життя та й вищу математику розуміла до останнього «»дорівнює»» Побільше б таких викладачів
  Вдячна фінансистка»

 27. приколина тьотка))…класно пояснює… і з розуміння ставиться до студентів
  економісти!

Добавить отзыв