Преподаватели

Бойчук Віталій Миколайович

Винницкий государственный педагогический университет им. Михаила Коцюбинского, Винница


Бойчук Віталій Миколайович - Отзывы

 1. Хороший куратор!

 2. хороший викладач, всім допомагає таких як він у нас нема

 3. Будуть люди))

 4. Норм препод !

 5. Он не умеет скрывать свои эмоции. От этого все его проблемы, а проблемы большие.

 6. хороший , але як чорна кішка……..перейде дорогу…………..

 7. Багато чула про нього. Скажу своє бачення. Пари, якщо читає, то це супер, якщо чимось образили — то викладається не на повну. Не злопам’ятний. У мене читав — тільки хороші враження, багато цікавого і ходили до нього із задоволенням. Переважно вимогливий. Оцінки всім ставив гарні і об’єктивні. У предметах цілковитий профі, знає не тільки теорію, а і практику. Всім допомагав. Не жадний. Приносив багато матеріалів з дому. Скромний, інколи ніяковіє. Іноді досить серйозний, но й любить пожартувати. Багато робив для факультету. Він постійно щось робить. Важко сказати чого він не знає чи не вміє. А мінусують йому ті що заздрять, але вам до нього далеко.

 8. нормальний препод

 9. Віталій Миколайович — просто класний чувак)))
  Нам з ним весело було на парах)))
  Респект йому!
  /Все пізнається в порівнянні/
  Ми це вже зрозуміли…

 10. то може для когось він і сволоч але я вважаю його доброю людиною у якої ,навідмінно від багатьох інших викладачів,є почуття гумору…

 11. Об’єктивний. Нам виставив гарні оцінки з екзамену. Хоча інші викладачі зрізають.

 12. Хороший викладач

 13. Дуже добрий, тому інколи ведеться на уловки студентів.

 14. 5555555 Супер викладач

 15. Очень хорошие лекции у него по композиции. Мы балдеем на его парах, столько интересного. Тем более он любит прикалываться.

 16. Викладач з почуттям гумору, нам подобається

 17. Хароший викладач. Він як прийшов до нас в майстерню читати обробку деревини то все наче ожило. Появилися матеріали почали робити ручки. А ще він гарно ріже дерево, я бачила його роботи в студії. Хочу до нього в гурток. Наша група його дуже любить.

 18. +++++++

 19. Дуже добрий викладач

 20. Знаємо, поважаємо …..

 21. Хороший викладач. У мене викладав комп’ютерний дизайн. Дуже цікаві завдання, особливо з підбору кольорів. Сподобалися не тільки мені, а й моїй донці. 3 курс, з\н.

 22. Прикольний препод.

 23. Нормальний викладач. Багато знає. В мене викладав слюсарку і токарку з металу. Вміє нагрузити, але зараз, коли я працюю вчителем в школі ці знання мені пригодились. Спасибі. А.Танасійчук

Добавить отзыв