Преподаватели

Дарміць Ростислав Зеновійович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов


Дарміць Ростислав Зеновійович - Отзывы

 1. Це один із викладачів, який до себе вабить…небагатьом це вдається! Мені здається, що це хороша людина і в деякій мірі загадкова: з однієї сторони ніби і проста, а з іншої — має свою особливу фішку, яка просто так не забувається….

 2. респект) Хороший ) але вимогливий)

 3. «викладач як конфата з гарною обгортко та не смачною начинко.якщо вчишся можеш отримати максимум але 40% є таких. важливо зрозуміти психологію і сприймати його таким як він є. до кожного викладача потрібно знайти підхід. так само і до нього. Він любить щоб з ним спілкувалися і по темі! зі своїми словами «»маленька ремарочка»» веселить всіх). все на лекціях розжовує, на лабах нічого не пояснює. взагальному викладач як викладач ,потрібно вчитися!»

 4. А мені він дуже імпонує як викладач, просто супер!!! І пари цікаві.

 5. занадто високої думки про себе… Р.З. ви не кандидат, а понтів як у професора

 6. Самий- самий- самий класний і афігенний! Він молодець!!!!!!

 7. викладач на всі 100%!!!

 8. побольше бы таких преподавателей!

 9. Улюблений викладач.

  ст. гр. ОА-11 )))))))))))))))))

 10. нормальне чудо

 11. «в нього досить оригінальний підхід до викладання. вимогливий, цікавий, веселий… людина, яка завжди «»на своїй хвилі»»)»

 12. Прекрасний викладач, хороша людина, відмінне почуття гумору!!! Курсову роботу з менеджменту запам’ятала на все життя і за це йому велика ВДЯЧНІСТЬ…!!!
  Побільше б таких викладачів і такого ставлення до своєї роботи та студентів!!!

 13. Він зверхній, любить іронізувати, але я все одно його дуже люблю. Він найкращий.

 14. Це ж зара ше трохи потепліє і він почне ходити в тих своїх картатих сорочках. 🙂 Аж настрій покращується, як бачу його в тих барвистих одяганках :)))

 15. На мою думку, негативні відгуки про Ростислава Зеновійовича можуть лишати лише ті, хто надіявся в нього нахаляву здати, а не вийшло! ТОму що і як людина і як викладач він викликає тільки позитивні емоції!

 16. спортсмен спортсмена не обидет!)))

 17. Кожен раз розумію, як чудово, що є такий викладач як Ростислав Зеновійович. Він завжди може підняти настрій, посміятися, щось порадити. Я отримую величезне задоволення від спілкування з ним!

 18. Щоб неговорили, та викладач хороший, один з найкращих!!!

 19. Фантастичний викладач! Найкращий!Дійсно переживає за студентів і намагається їм допомагати. Вимагає знань, і це ще 1 його плюс. Просто супер! Більше нема слів!!!!!!

 20. Ростислав Зеновійович повинен викладати на старших курсах!!! Студенти його дуже поважають і прекрсно до нього ставляться!!!

 21. Ростислав Зиновійович, шо можна сказати, просто КЛАС, хіба ні знає прекрасно шо ми всі тупі зате як тонко про це жартує. УРА ДАРМІЦУ

 22. Він просто чудовий!!! Його пари дуже цікаві, завдяки йому студенти можуть отримати реальні знання. Ростислав Зеновійович завжди посміється разом зі студентами та, у разі необхідності, допоможе їм. Його іронія не ображає, а лише додає йому шарму. Він дійсно суперовий викладач!!!!!!!!

 23. Мені дуже подобались його пари, він дуже цікаво вміє подати інформацію. Він дуже лояльний до студентів і має гарне почуття гумору. Хочу ще один семестр з ним!!!!!!

 24. як можна не написати про такого викладача, люди ну серйозно, та він просто СУПЕР!!, тонке почуття гумору, гострий розум, і красивий чубчик. ЕХ!!

 25. спочатку як тільки з ним знайомишся видається злосним і жорстоким, а потім вловиш його хвилю,і як то кажуть пішло…

 26. Спочатку видається що дядько трішки злобний, але з часом розумієш що хоч і любить помучити та бали поставить. Відмінне почуття гумору та дуже вразливе самолюбство.

 27. прікольний викладач футбол любить і вроді грає не погано

 28. кучері просто безподобні! вловили, нє?

Добавить отзыв