Преподаватели

Дячок Валерий Васильевич

Хмельницкий национальный университет, Хмельницкий


Дячок Валерий Васильевич - Отзывы

 1. Хороший викладач який чудово знає свій предмет!=)

 2. дуже класний викладач

 3. прекрасний викладач педагог і просто хороша людина !!!
  студент ПО Єленіч Юрій

 4. хороший завжди усміхнений викладач)) у нас ні в кого з ним проблем не було — вивчили і здали. Викладає гарно, є почуття гумору.

 5. Якщо Ви не вчите його предмет,а потім скаржитесь на погані оцінки і обзиваєте щей то це Ви шановні про себе!!! Всі питання спочатку до себе ! А взагалі чудовий викладач!=)

 6. Харизматичний він, хоча специфічна поведінка іноді трохи дивує. Скажу, що якщо він і бере гроші, то лише у тих, хто сам пропонує. Якщо ти вчив предмет, нормально відповідав і працював, то жодних проблем не виникає. Ну а якщо тобі лінь, то хто тобі лікар. Хочеш вчися, а не хочеш плати.

 7. Согласны с предыдущим отзывом полностью.

 8. А чому так часто повторюється одне й те саме висловлювання?!!! Є підозра, що всі негативні відгуки — від когось одного того ж самого… Так от,нешановний: вчитись треба!!! А то бігаєш, шукаєш лівих шляхів здачі заліків, клянчиш,напевно, і не раз… , а потім за добрі справи ( книжку запропонували лінтяєві ) ще й брудом обливаєш! Ніколи нікому це не нав’язувалося. Старанні студенти отримують навіть вищий бал, ніж сподівалися!!! Таких би викладачів та побільше!!!

 9. Доповнення. А якщо відстежити час написання та зважити на безграмотність — то це однозначно один і той самий бовдур!!! Звернись до спеціаліста і позбавляйся власних комплексів!!!

 10. Уважаемые студенты. Преподаватели издают книги за свои деньги. Издательство выдает автору гонорар в виде книг (очень мало). Чтобы вернуть (хотя бы частично) потраченные деньги преподаватели вынуждены продавать свои книги студентам. Вот такая ситуация. Так что это не хабар, как Вы считаете.

 11. «хороша людина!»»»

 12. Класний викладач!!!! А засранці ті, хто не хоче вчитися, а шукає інших шляхів здачі заліків. Скажи спасибі, що хоч книжку тобі запропонували — потурбувалися про рівень твого інтелектуального розвитку!!!

 13. А разве иметь книгу преподавателя — это плохо?
  Интересно, что Вас, студентов, интересует в этой жизни?

 14. Прекрасний викладач, чудова людина, в університеті — найкращий препод

 15. «А я думала «»шо он в меня влюбльон»» і боялась його погляду!»

 16. А нашій групі дуже навіть сподобався. Хоч і вимоглива людина, але дуже справедлива.

 17. Самый классный препод:))

 18. =)

 19. «Кльовий викладач і людина. З вигляду суворий, але насправді добра і справедлива людина. В кінці семестру ніколи не скупиться на «»бонуси»» тим, хто старається.»

 20. «Кльовий викладач і людина. З вигляду суворий, але насправді добра і справедлива людина. В кінці семестру ніколи не скупиться на «»бонуси»» тим, хто старається.»

 21. хороший вчитель

Добавить отзыв