Преподаватели

Качмарик Ярослав Дмитрович

Львовская коммерческая академия, Львов


Качмарик Ярослав Дмитрович - Отзывы

 1. Закінчив академію в 1999 році. Тоді вразила його повага до людей — якщо розмовляешь з ним відверто, без фальші та негативних розмов за спиною, він поважає тебе як гідну людину і завжди готовий піти на зустріч!

 2. ШКОДА!

 3. В наш час це був ловелас…рада, що все змінилося…)))

 4. Потужний і впертий

 5. Вітаю з 50 річчям Вас! Бажаю подальшої реалізації та усіх благ!

 6. Нагадує приказку — собака гавкає, а караван іде

 7. КАЧМАРИК для областіпредставляє імідж професійної та розумної доступної влади. Про нього говорять всі і всюди. І він щодня на телебаченні. Успіхів Вам!

 8. плюс

 9. Так ти дуже не вір людям, особливо тим що пишуть зі злістю, це погані люди. Ось так, Качмарик. Академія це тобі не обласна рада

 10. видно що когось так чужі статки печуть, що вночі не може спати. А вдень працювати. Чудні люди!

 11. хоча ні, є там пару зовсім бідних свободівців, по одягу слабо виглядають, та й по виступах тоже не дуже краще

 12. самий розумний з депутатів, тому й бідний

 13. ну не завидуйте

 14. навіщо ж іще й нюхати неохайного Качмарика, себе ж то не чути. А може про розум поговорити поза очі краще

 15. Мені його вигляд дуже навіть подобається з дезодорантом чи парфумами не вийшло, правда біцепси випирають, а людина він хороша і прекрасна. Розумна і проста, не зазнався вітається і розмовляє в академії навіть на вході. І йому завжди будуть завидувати і писати

 16. старається Качмарик!

 17. Качмарик активно дописує!Хвали мене моя губонька!

 18. Доміно шарите. Вперед до м.Київ, бо Ви того варті!

 19. Качмарика в академії нема, а народ …

 20. Качмарик прекрасний і всі йому завидують! Не звертайте уваги, бо ще щось придумають!

 21. Заходить інколи собі

 22. дублін його крапочка. футбол плюс віскі там. культурненько так себе веде. сидить довго

 23. ДОСТУПНО ТА ВЕСЕЛО БУЛО В НЬОГО НА ЗАНЯТТЯХ.ТЕПЕР ТАКОЖ ЦІКАВО. ДИВИМСЯ ВСІЄЮ РОДИНОЮ І ВБОЛІВАЄМО.

 24. від таких мінусів ні одна з жінок не буде менше цінувати будь-якого з мужчин. А Качмарик ще й прекрасна людина. Видно, у всьому!!

 25. Ви Ярослав Дмитрович підніміть ще більше їх шоб мали шо говорити. Він ганьбить СВОБОДУ???? Нехай, а президента ви нашо Януковича обирали? Я думаю в порівнянні з нашою владою ЯД взагалі нервно курить в сторінці. ОТОЖ РОТИКИ ЗАКРИЛИ, і спочатку перед тим як когось засуджувати гляньте на себе!!! А те шо він спить студентками, зараз в його віці всі чоловіки мають кризу середнього віку, тож…нічого тут дивного…тим більше якшо ті Шмати самі ноги роздвігають!!! А він звичайний типовий чоловік!!!

 26. «Менше б студентки стелились перед ним тоб і скандалу не було. Тим більше всі вони дорослі і якось без вас розберуться. А те шо ви тут пишите ви підіть і в очі скажіть,… ШО СЛАБО??? Вот і правильно тому шо ви НІХТО СТУДЕНТИ ЛОХІ які ніц не знають, а він досягнув багато чого в житті, имає гроші і на сімю і на коханок, і статуси в нього високі. А ви жалкі нікчемні «»НІХТО і звати вас НІЯК»». Отож доростіть спочатку!!! Качмарик не звертайте увагу на ідіотів, завжди всім ви не будете подобатись, і грайте наших студенток раз вони самі дають!»

 27. «Качмарик як всі люди зі своїми приколами!!! Лекції в нього нормальні, якшо аудиторія слухає то він з задоволенням читає їх. Щодо оцінювання вперше чую шо він валить тих хто знає, ну хіба це нагла і безсовісна людина. З сутдентами працює, коли має час. Щодо того шо він багато бере «»А ВИ ШО РІДНЕНЬКІ ДУМАЛИ В КАЗКУ ПОПАЛИ???? ВІТАЮ ВАС В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ»» не хочеш вчитись то плати, а от розцінки в нього такі вже як є,»

 28. Дуже подобається те, що Качмарик Ярослав постійно в їдальні з простими людьми, а не з депутатами. А то вже позиція. І привітається нормально, а не носа дере доверху. А щодо жінок, то в нього вони є де б він не йшов здається. А може й нема. Принаймі, я бачу як за ним дивиться жіноча частина. Людина він класеа розумна і впливова!

 29. навпаки

 30. Цікаво говорить, але думає не завжди так як говорить

 31. Дивився і аплодую Качмарику. Професійно та якісно відпрацювала людина і загалом коли в студії Качмарик Ярослав, то інші виглядають дуже блідо. Розумна людина працює. Так не вміє ніхто. Всіх ставить на місце, а опонентів в куточок

 32. Дуже хороший викладач!!!!!

 33. Розум, інтелігентність, спортивна форма, доброта і повага багатьох людей — це те, що характеризує п. Ярослава! А все інше — на вибір!

 34. а писати дисертацію — то Вам любі студенти, не накати реферат з різних джерел чи стягнути з нету….то величезна праця і формування власних ( не чужих крадіжка) наук.концепцій.
  Христина

 35. Мені дуже шкода, що в академії Качмарика тепер побачити можна нечасто. Бо про кого можна говорити — погане, хороше так це про нього. Він завжди подобався чи неподобався. але його завжди поважали любили , могли і ненавидіти. Це цікава людина. І нехай йому щастить у всьому!

 36. «закінчила академію (облік та аудит) в 2008 році. Я,Д, вів лекції по економіці п-ства. для мене став найкращим викладачем, прикладом освіченості, дотепним та ще й у хорошій спорт. формі. це той з викладачів, які не «»тупо відчитували»» лекцію, а заставляли студентів трішки помислити і поконкурувати у перегонах за оцінками, озброюючись знаннями. Сама брала участь у таких перегонах та перемогла, діставши найбільше балів у підсумку серед його студентів 4 курсу 🙂 і важливим мені був не результат у вигляді автоматичного іспиту, а увага цієї людини, його визнання . тому і залюбки відвідували його консультації.
  «

 37. ЦЕ ЛЮДИНА, ЯКА МАЄ ДУЖЕ БАГАТО КОМПЛЕКСІВ. ПРИХОВУЄ ЇХ І БОРЕТЬТСЯ З НИМИ.

 38. Куди не подивись, всюду є що завидувати. Аплодую Качмарику!

 39. Вітаю Вас з Днем народження!Всього Вам найкращого!

 40. я також хочу, аби Качмарик став доктором наук. Це йому буде пасувати. Все інше він вже доказав. Нехай щастить

 41. Він дуже класний!Студенти за ним дуже сумують і завжди про нього говорять!

 42. Дуже екстраординарна особистість

 43. «так це ж не «»-«»!!!»

 44. класний викладач!!!

 45. Простота, дотепність і знання справи, якою займається! І не ставить себе вище від студента чи просто людини!

 46. Телевізора не вистачає тобі

 47. студентам без ВАС НЕЦІКАВО!!!!!!

 48. Прикольний чувак!Весело і цікаво на лекціях!

 49. Нормальный преп побольше б таких. Клевый он!

 50. хороший викладач, людина супер та дуже симпатичний мужчина.

Добавить отзыв