Преподаватели

Касіяненко Василь Харитонович

Винницкий национальный технический университет, Винница


Касіяненко Василь Харитонович - Отзывы

 1. Василь Харитонович входит в ТОП-3 самых лучших преподавателей, которых я когда-либо встречал!

 2. И полторы тысячи гектаров земли обрабатывает и научные публикации по нано физике пишет.
  Относится к научной элите Украины, уровень публикаций выше публикаций любого в ВНТУ. Так ежегодно в его публикациях соавтором есть вице-президент АН Украины, академик Шпак А.П., а такие люди соавторами в туфте не будут. Читает лекции и ведет занятия как положено научной элите Украины.

 3. Василь Харитонович один із найкращих викладачів Вінничини. Лекції, практичні, лабораторні Василь Харитонович проводить на найвищому рівні. Василь Харитонович написав і пише підручники для студентів Вищої школи.
  Василь Харитонович має декілька сотень гектарів землі, майже п’ятнадцять років як взятих в оренду. Василь Харитонович сам приймає участь від початку до кінця як в посадці і вирощуванню врожаїв, так і в їх зборі. Агрономічні і інші землеробчі пізнання Василя Харитоновича (і все це самостійно в результаті практики) вражаючі. Прибутки фірми Василя Харитоновича підтверджують, що сільське господарство в Україні може бути успішним
  Василь Харитонович веде велику наукову роботу в найсучаснішому напрямку світової науки: нано фізиці і нано електроніці. Науковим роботам Василя Харитоновича, які публікуються щорічно в найпрестижніших наукових журналах Академії Наук України, може позаздрити любий вчений України.

 4. на первом курсе козел на втором нормальний чел

 5. нормальній мужлан!!!!!1

 6. Хех, я пройшов його і здихнув з полегщенням. Ви пойміть одне: на 1-2 курсі нас вчать вчитися, потім буде просто халява в порівнянні з цим. На кожному інституті є такі викладачі як Касіяненко, Дубова, Крушевський. Саме вони нас навчать вчитися.

  Про викладача: завжи строгий, непоступливий, але знайшов його слабинку і здавав завжи автоматом на добру оцінку.

  Всім удачі =)

 7. Человєчіще

 8. чудовий спеціаліст, ерудований, гуманний…

 9. Самый лучший преподаватель!!! Я его просто обожаю!!!

 10. Суперовіий препод!!! хоча в мене з фізики 3) але респект йому!!

Добавить отзыв