Преподаватели

Колесник Костянтин Костянтинович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов


Колесник Костянтин Костянтинович - Отзывы

 1. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується. Не розумію для чого таикй бруд один на одного лиють преподи каф.САПР

 2. «знову попередній комент від викладача-«»колеги»», який звертається до нашого Костянтина Костянтиновича на «»ти»». Ніяк йому — чортові не живеться від досягнень Колесника.»

 3. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується. Не розумію для чого таикй бруд один на одного лиють преподи каф.САПР

 4. «знову попередній нічний комент від викладача-«»колеги»», який звертається до нашого Костянтина Костянтиновича на «»ти»». Ніяк йому — чортові не спиться від досягнень Колесника. Ви би краще статті написали чи книжки, а то тільки по ночам пишите на своїх колег гидоту. КОЛЕСНИК — найкращий препод!!!!!!!!!!!!!!!!»

 5. «Коленик — найкращий викладач нашої кафедри (безперечно після жінок)!!! Попередні коменти це дійсно стиль викладача — «»колеги»», який не спить по ночам — бо дійсно з ГРУШІ впав!!!! Втихомирся — на один день по десять коментів писати — це вже параноя пидера! МИ студенти обовязково тебе на горшок посадимо і будеш парашу мити. А про Костянтина Костянтиновича поганого не пиши, бо вже і так знаємо твою адресу з поперднього року!!!!»

 6. +++++

 7. З Новим роком та Різдвом христовим. Колесник і в новому році буде найкращий і найрозумніший. Це ми йому бажаємо. З повагою, студентки Політеху!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Костянтин Костянтинович, я у Вас закохана — а Вам все наука і робота……. А я скоро вже закінчу Політех і ……..

 9. олесник — прекрасний препод, прекрасний науковець. ХТО ПРОТИ НЬОГО, ТОЙ ПРОТИ ПОЛІТЕХУ І ПРОТИ НАС СТУДЕНТІВ

 10. Костянтин Костянтинович — та не приділяйте стільки уваги своїй роботі! Нас так багато — гарних дівчат політеху! Ви дуже класний — таких серед наших хлопців мало!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується.

 12. колесник — прекрасний препод, прекрасний науковець. ХТО ПРОТИ НЬОГО, ТОЙ ПРОТИ ПОЛІТЕХУ І ПРОТИ НАС СТУДЕНТІВ

 13. все має бути гламурно)))

 14. він крутий

 15. Хоча би щось знає, що робити по САПР

 16. Та нормальний він! хоть шось вивчити заставить, а хто не хоче вчити — ну то мажте, проблеми ваші!

 17. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується.

 18. Намальний чувак! зато всіх дасть жизні!!!

 19. … Дорвався хтось
  Констянтин Констянтинович, не звертайте увагу на дебіла!!!
  завдяки таким як Ви, відчуваєш, що був студентом!!!

 20. КГ/АМ

Добавить отзыв