Преподаватели

Лунь Юрій Остапович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов


Лунь Юрій Остапович - Отзывы

 1. Лунь нормальний прєпод і не наїжджати на нього!!!

 2. дядько нормальний, нічого мені поганого не зробив томе даю йому +

 3. Перш за все Людиною.
  І не кажіть, що не прикольно було вчитися на МІ

 4. тобі тре то і ремонтуй, а не наїзжай на Луня

 5. Класний дядько!
  Залучає як може.

 6. «Блін, а я думав, Ви тут шось цікаве пишете. Стільки розмов про це, а тут повна «» лажа»». Скажіть будь ласка ,Вам дійсно більше нічого робити окрім цього!? Тут є багато недоліків , головна , як на мене, це повна суб»»єктивність та відсутність регістрації.
  Невже , панове викладачі, Вам хочеться читати всіляку «»муть»» про вас!?А що найгірше, Ви умудряєтесь говорити , те, що тут пишуть -студентам, чесно кажучи це смішно, я думав Ви розумніші!!!!Пробачте, коли зачіпив якусь раниму душу, але це моя думка, яка має право існувати!-)
  P,S, Захочете , щоб я Вам добавив «»+»» скажіть, хоча, навіщо? Ви самі зможете це зробити для себе!-)

  «

 7. та він же вас вчить гарно брехати! в цьому і є суть міжнародних відносин!

 8. Про магістратуру і знання мов: самі знаєте куди йшли. Тре було в ЛНУ йти, а ви шукали простих доріг

 9. От не розумію я вас.Ми (МС-22) ніколи не мали проблем з Луньом.Хороший мужик,викладач непоганий,трохи на екзамені правда заганяв,але нічого прорвались.А те що хвилює його не повинно хвилювати вас.Гроші чи духовні цінності це повністю його справа.Він справді хороша людина,а вся ця критика є неаргументованою.Наведіть приклади,аргументи,підтвердіть вашу думку стосовно Луня,тоді це буде справді достовірна інформація,а зараз це лише слова викинуті на вітер.

 10. лунь козел повний.. його зовсім не цікавить доля його студентів… і сам він не здатний викладати на кафедрі міжнародна інформація.. я згідний він хороший фізик.. але не аналітик…. його цікавлять тільки гроші.. тобто кафедра МІ просто фінаннсовий проект з його сторони, доьре що існують такі люди на кафедрі якіі витягують її на вищий рівень…. МІ найкраща…

 11. Стосовно його відвідування пар.Я його дуже добре розумію.Він займає серйозну посаду і вимушений ще й викладати.Йому не розірватись на дві частини тому інколи потрібно вибирати пари чи проблеми студентів які необхідно вирішити зі іншими викладачами.Тому немає нічог поганого в тому,що він часто не буває на парах.

 12. Саня,ти правий)))!Юрко Остапович прекрасна людина,здатна організувати будь який захід.Те що він справді вимагає трохи більше ніж нам хотілося б,є кращим для нас самих!А на рахунок відсутності його на деяких парах,от вже не розказуйте шо ви так страшенно страждаєте коли отримуєте лишнє вікно! P.S.Пора б реквізит з вертепу в політех повернути,а то вже майже рік пройшов)))))

 13. «Не розумію як можна,не побоюсь цього слова,обсирати таку людину.Чесний і працьовитий,вміє підтримати і пожартувати,має добре серце,хоч і на екзамені багато вимагав,але на мою думку так і потрібно (хоч і самому тоді перепало).Ця людина вміє організувати будь-що з нічого.Коли померла наша одногрупниця,то саме Юрій Остапович організував автобус,зробив все можливе,щоб ми були пристуні на похороні та всіляко допомагав нам в той час.Він організував вертеп,гроші з якого пішли в дитячий будинок на вул.Таджитська (доречі гарно ми тоді повеселилися).Я вважаю цю людину — «»ЗОЛОТОЮ»».І взагалі не гарно таке казати(1,2) про людину,яка годиться вам у батьки.Я гордий за те,що Юрій Остапович зав.кафедри мого факультету.Честь і похвала Вам.»

 14. згідна з його викладанням … і з почуттям гумору….класни прЄпОД))

 15. to 2 ет точно

 16. Юрий Остапович — золотой человек! Никогда не думала, что лекции по физики могут быть такими интересными и весёлыми….:)
  Чувство юмора — это просто что-то!
  Умеет объяснить, донести и заинтересовать.
  Побольше бы таких преподавателей!

Добавить отзыв