Преподаватели

Петрук Наталья Кирилівна

Хмельницкий национальный университет, Хмельницкий


Петрук Наталья Кирилівна - Отзывы

 1. Не гоніть) Якщо були на парах і хоч щось елементарне вивчили і можете сказати — оцінка забезпечена.

  Якщо ще повчите трохи більше — будете мати на 4, а як не ходити і не відкривати книжку — хана, як і в кожного викладача і в усіх навч. закладах.

 2. Дуже розумна, але і дуже вимоглива!!!

 3. Уважаемые студенты! Вас дома родители воспитывают или нет? Учат вас правильной речи или нет?

 4. +++++++++++++++++++

 5. Какой — то идиот пишет целенаправленно гадости в адрес уважаемого человека. Вы бога, его осуждения, не боитесь?

 6. ахахаха) я обычный студент)

 7. наталья кирилловна вас не слышит! у нее нет времени сидеть на подростковых сайтах!!!
  Анонимный фанат

 8. «про гнилу сутність ви вже загнули)
  гроші платять лише ті, хто цілком ігнорує семінари.
  моя порада — краще їх відвідуйте, мінімум 2,75 у вас буде автоматично і , окрім того, ви зможете багато почерпнути для свого розвитку. Наталя Кирилівна — надзвичайно ерудована людина, окрім того, доброзичлива — справжній інтелігент!!! це така рідкість в наш час! проте, вона перфекціоніст і заробити гарну оцінку в неї досить непросто- для цього потрібно докладати багато зусиль, працювати з літературою, вчитись аналітично мислити… традиційний варіант — скачав з модульного, виразно прочитав і «»я — звезда»»- не проходить! так само, як і художній переказ з зазиранням на підкреслені за 20 хвилин до пари рядки! якщо вам дійсно цікава філософія і вам хотілось би збагатити свій духовний світ, то Наталія Кирилівна — це найкращий викладач, якого можна побажати! з оцінками можуть бути проблеми, особливо на перших семінарах, але, якщо ви будете старатись, то це не залишиться без заохочення!»

 9. ))))))))))

 10. насчет профессионалов, это да. если у вас кто-то заменяет Петрук на семинарах, а экзамен выставляет она же, то вам реально не повезло…лучше с ней на парах попотеть, чем потом видеть сюрпризы в зачетке….

 11. цікаво, чому видаляються позитивні відгуки…

 12. Згідна з попереднім комментарем на 100%! Навіть немає чого додати. Дійсно ганий викладач!

 13. главное, вася, ходи на ее пары

 14. Найкращий викладач за весь час навчання в університеті! Привітлива, завжди ставиться з повагою і розумінням. Так, дуже вимоглива, але ось тому і виникають негативні відгуки. На жаль, мало хто хоче навчатись самостійно, краще вже заплатити.

 15. «Справжній фахівець. Харизматичний викладач.
  Лекції — надзвичайно цікаві — на рівні програми «»Академія»», що на телеканалі «»Культура»», проте, й вимоги на семінарах відповідні. Учітесь, читайте…»

 16. Учить пробовали?

 17. А яка вона? Вже скоро грудень, а ми її ще не бачили. Постійно заняття проводить якийсь молодий хлопець або дівчина (реально з предмету знають дуже мало…..)))

 18. фігня, не збирає вона грошей з студентів.Як саме вона з вас збирала? Що оголошення вішала на стендах? Елементарне вивчіть і ніяких проблем.

 19. Гордість ХНУ

Добавить отзыв