Преподаватели

Салига Тарас Юрійович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов


Салига Тарас Юрійович - Отзывы

 1. Запальний, але розумний і справедливий.

 2. Дядько він непоганий, не всі від нього у захваті, але це тому, що він досить принциповий. Може багато корисного навчити, патріот, професіонал. Дуже багато поважних людей з України і закордону знають його і поважають, це говорить про багато. Хоча він ніколи своїм авторитетом не хизується.

 3. + позитивний!!!!!!

 4. Більше би таких харизматичних людей і викладачів!

 5. Людина, яка дуже багато зробила користі і добра для Університету, Львова, України.

 6. Вимогливий і справедливий!

 7. Народ,а який він на екзамені???????????

 8. ВІн молодець!

 9. Неординарний і неоднозначний, але розумний і принциповий. Справжній патріот!

 10. позитиву більше!

 11. Хлопе, чи ти перепив знову, що стількт про себе строчиш?

 12. Добрий, розумний, чесний і принциповий

 13. А який Салига на екзамені?відпишіть хтось.

 14. Молодець!!!!!! Однозначно!!!!!

 15. прекрасний викладач і геній у своїй справі. а суворий, бо по-іншому з хамовитими студентами не можна.

 16. +

 17. такі люди універ не прикрашають, Т.Ю. — хамло рідкісне, і ні для кого це не секрет(((

 18. Абсолютно згодна!
  Зразу видно, що всі відгуки пишуть колеги, а не студенти. Ай-ай-ай, шановні, це ж студзона) А дядько нормальний цілком, трохи строгий, але то таке.
  Точно!!!!!!

 19. Зразу видно, що всі відгуки пишуть колеги, а не студенти. Ай-ай-ай, шановні, це ж студзона) А дядько нормальний цілком, трохи строгий, але то таке.
  Точно!!!!!!

 20. Зразу видно, що всі відгуки пишуть колеги, а не студенти. Ай-ай-ай, шановні, це ж студзона) А дядько нормальний цілком, трохи строгий, але то таке.

 21. +++++++++++++++

 22. Не звертайте увагу на мінусування ідіотів! З ювілеєм Вас!

 23. З ювілеєм, Тарасе!!!!

 24. Паплюжити — легко і підло. ТЮ — неоднозначний, але його є за що поважати! Ставлю плюс.

 25. плюс

 26. не писав він

 27. а про доноси це вже цікаво

 28. «цитата, котру абсолютно і повністю підтримую: «»Прочитайте хоча б половину з тих праць наукових, котрі написав Тарас Салига! А потім спробуйте і напишіть самі бодай три сторінки тексту, який буде вартісним, а не тут коментарі ідіотично-невдоволені пишіть!
  Чому ніхто не пише, що завдяки Сализі, за час його деканства, з 4-ьох кафедр утворено 18? Чи всі звикли лише критикувати?»»
  Він насправді зробив багато корисного і важливого. Але багатьом він не догодив через свою принциповість, тому і ллють на нього бруд. Але час та історія всіх і все розставить на свої місця.
  «

 29. це певно гарасим пише

 30. Правильно.

 31. А праці з його комсомольсько-комуністичного минулого теж читати? Тому ви говорите про половину наукових праць Салиги? Усім давно вже зрозуміло, що це колишній провокатор, і теперішній також, лиш фарбу змінив. Фарбований лис. Запитайте на факультеті хто з студентів його шанує, всі бояться. Завалив кафедру, а через такого ж декана валить і факультет.

 32. Як можна писати так на ПРОФЕСОРА!!! В кого ж це він за щоку відібрав?

 33. Прочитайте хоча б половину з тих праць наукових, котрі написав Тарас Салига! А потім спробуйте і напишіть самі бодай три сторінки тексту, який буде вартісним, а не тут коментарі ідіотично-невдоволені пишіть!
  Чому ніхто не пише, що завдяки Сализі, за час його деканства, з 4-ьох кафедр утворено 18? Чи всі звикли лише критикувати?

 34. МОЛОДЕЦЬ!

 35. Неоднозначний, але загалом кращий за багатьох

 36. 🙂

 37. Однозначно — позитивний відгук!!! Принциповий, вимогливий і чесний чоловік. Я повністю згоден з дописувачем (09.06.2011 14:29:43)!

 38. Салига багатьом не подобається через свою принциповість і вимогливість. Звичайно, характер у нього теж не простий. Але це людина, яка зробила і робить надзвичайно багато корисного, важливого і патріотичного для факультету, кафедри і університету. Нажив він не одного заздрісника і недоброзичливця, які і поливають його брудом. Але це дуже розумний, чесний, працелюбний чоловік. Дай йому, Боже, кріпкого здоров’я і довгих літ праці на чолі кафедри!!!

 39. А Шкляр підтримав Ганьку! Молодець!
  Тай так сі тримаєм…

 40. Підтримав Шкляра! Молодець!

 41. Ганьбити легко, зробіть спочатку хоч дещицю того добра, що зробив Тарас Юрійович для людей, університету, України! Те що у нього складний характер — це правда, але його є набагато більше за що поважати ніж навпаки.

 42. Патріотизм у Салиги дуже специфічний.
  Продасть все…, як тільки буде вигідно.
  Корислива людина, як і його друзі.
  АБСОЛЮТНО ЗГОДЕН!!!!

 43. не знають??? спочатку станьте проінформованим, а тоді вже пишіть! таке враження, що тут одна людина пише негативні відгуки. а ви щось зробили для своєї країни за ціле життя, щоб дозволяти собі таку критику стосовно інших?
  АБСОЛЮТНО ЗГОДЕН!!!!

 44. не знають??? спочатку станьте проінформованим, а тоді вже пишіть! таке враження, що тут одна людина пише негативні відгуки. а ви щось зробили для своєї країни за ціле життя, щоб дозволяти собі таку критику стосовно інших?

 45. все одно норм!

 46. ++++

 47. Норм!

 48. Справжній професор! Добрий, розумний, патріотичний, вимогливий!

 49. поважаємо і любимо!

Добавить отзыв