Преподаватели

Сливич Іван Іванович

Ужгородский национальный университет, Чернигов


Сливич Іван Іванович - Отзывы

 1. Найкращий викладач УжНУ. Знає свій предмет та доступно пояснює

 2. Мне бы его сегодня. Скушала б его целиком сладенького. Ууммм…..

 3. Самий чосий препод

 4. ++++++++=+++++++

 5. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 6. Молодец, что прощитывает свои шаги, что думает наперед. Сейчас молодеж думает только о глупостях. И вообще он как человек и как препод супер. А всем не угодиш, правильно он делает что не обращает внимания на сплетни а идет прямо, невзирая на интриги и сплетников

 7. в нього на парах ,не тільки є що послухати,але і є НАШО подивитись!!!

 8. Даа, шо здоровий гад, то здоровий. Яйбо файний як препод, бо у нього хоть поржати можна на парах і цікаво читає лекції. А другі препода скучні крім Лемака і Апшая

 9. класний препод)))))))і дуже мускулистий

 10. МАЧО МЕН))))))) Дійсно, знає свій предмет.. вірніше свою книжку яку зазубрив на пам’ять без пам’яті)) Питання..НАШО ТАКІ ВИКЛАДАЧІ, якшо так само можна самому відкрити кодекс і почитати те саме шо він говорить!? Іоан Іоанович, велике прохання студентів..ПЕРЕХОДЬТЕ НА БІЛЬШ ПРАКТИЧНУ ФОРМУ ВИКЛАДУ МАТЕРІАЛУ!)))

 11. прикольний чувак,поганого нічо про нього не скеажеш

 12. Іван Іванович найдобріший викладач на кафедрі кримінального права,тай взагалі на факультеті))він досить проста людина, без понтів)))))))))на парах у нього цікаво і дужееееее весело))))але маленький мінус,він дуже вимогливий.

 13. Вун бомба

 14. Точно

 15. «Він Супер. але деколи буває нестриманим. Хоча дуже об»»єктивний. І головне він зачаровує, коли познайомишся ближче. УУУууММММММ , мені б його , ну хоч би на годинку»

 16. Найприємніше в ньому — це те, що він знає свій предмет і розуміє студентів. Дає і шару поганяти, і взути, якщо треба. І вообще він класний

 17. Ну, стосовно шо він любить блондинок, то з цим можу поспорити!))) Але любить дівчат — це факт, шо є природнім для любого мужика!))

 18. Коли він заходить в аудиторію, то всі дівчата аж дихати не можуть. Він такий чосий. І розумний, знає свій предмет на 5

 19. не заздріть порядному сімяниную,і вірному чоловікові!!

 20. ІВАН ІВАНОВИЧ ЛЮБИТЬ БЛОНДИНОК ,ЦЕ ОДНОЗНАЧНО)))))

 21. Іван Іванович супер викладач,і дуже хороша людина))))))

 22. Погоджуюсь він класний і порядний

 23. а я знаю його і як мужика і як викладача. А того хто йому заздрить чекає найгірше. Бо заздрість великий гріх. Він молодець, що не звертає уваги на негатив.

 24. він самий добрий і розуміючий студентів викладач. Он ми вже шару 2 тижні ганяєм і він не кричить, а розуміє нас. Хоча потім нам ЖОПА.

 25. Іван Іванович СЕКС-СИМВОЛ юридичного факультету!

 26. він самий добри препод

 27. ДУШЕЧКА

 28. абсолютно згідна,з нище написаним,він НАЙКРАЩИЙ)))))

 29. Найкращий викладач, чесна і порядна людина!!!

 30. він самий класний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 31. він класний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!даааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))))))

 32. Він найкращий викладач….

 33. «Сливич розумний і класний викладач,а що до нижче написаного слова «»альфонсо»»,ти йому просто заздриш,що йому так повезло одружитись на дуже гарній і в одночас далеко не бідній дівчині.Я думаю,що її є за що полюбити окрім грошей ,і він одружився би на ній ,навіть якби в неї не було і копійки за душею,тому що вона дуже хороша людина в першу чергу.»

 34. А тебе шо жаба давить. Так вдавися. Наш Сливич найкращий і всіх значеннях цього слова. А ти своїми негативними відгуками тільки набиваєш йому більші бали. Його не заплямуєш ніяким негативом. По стилю написання відразу видно, що пише одна людина всякі гадості. Да він добрий, да він веселий. А ти змія, яку просто давить заздрість…….

 35. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 36. Серед усіх викладачів тільки Сливич і Лемак вміють пояснити той матеріал, який викладають. Я обожнюю його пари і його як людину. Не був би він одружений захомутала б його точно. Обожнюю його всього………….

 37. сливич дуже хороший викладач,добрий,лиш думаю що він не по любві оженився,це точно,а по якихось інших проичинах…….

 38. Сливич добра людина,і один з найкращих викладачів,і цими жалюгідними виразами в його сторону ,ти —найнижча прослойка суспільства, не заплямуєш його репутацію!!!!Бо всі і так знають ,що він класний…

 39. лапшу пише паскуда, яка заздрить Сливичу. Для мене він чудовий і принциповий викладач, який завжди розуміє нас студентів. Він прикольний, але дуже суворий. Якщо не взлюбить, то тільки за наглість нашу і понти. Обожнюю його. А гидоту пишуть слабаки, які ховаються за анонімністю. Але БОГ тобі віддасть сторицею за все погане.

 40. Сливич супер викладач

 41. не знаю як на стаціонарі ставляться до Сливича,але можу однозначно сказати ,що студенти заочного відділення дуже поважають його,ніхто ніколи про нього поганого не сказав,він справедливо оцінив наші знання (або в девкогоїх відсутність),і внього дуже цікаво на парах,ніхто не засне як в Митровки або Левкулича.

 42. Сливич дуже вимогливий,але зато добрий і надзвичайно прикольний))))))))))))))

 43. )))))))))))))))))))))

 44. я згодна ,що він завишає студентам оцінки,це правда,але не всім.І це доводить його не обєктивність до деяких студентів.А те що я написала нище про це правда,і відмовлятись від своїх слів не буду.І казати в очі я йому теж нічого не буду,бо повідношенню до мене він суперовий викладач,і тому я написала позитивний відгук.

 45. Це взагалі дурня і брехня. ВІн навпаки ставить навіть більші бали як ми заслуговуємо. А ти що така совісна? Що так за подругу переживаєш? Так скажи йому в очі. Ааа, страшно? Позаочі легше писати?

 46. Повністю погоджуюсь. Це чиста правда. Навіть додати немає чого

 47. «Обожнюю його. Він такий класний і примірний сім»»янин, що його дружині заздрять всі.
  СИМПАТЮЛЬКА І ДОБРОДІЙ.»

 48. Сливич класний у всіх значеннях цього слова!Розум,доброта і мужність -це про нього.Він супер!!!!!!
  А дівчині ,яка про нього тут пише всякі капості пораджу——дорогенька ти цим нічого не добєшся,тільки співчуття у відвідувачів цього сайту!!!!
  Тому займись собою,а не критикою примірних людей!!!!

 49. Самий найкращий та порядний викладач. І брехню, яку за нього пишуть, то — це все заздрість за його успішність.
  ВІн просто СУПЕР — ДУШЕЧКА…..

 50. Найте Сливича в покої то файний говгирь,постройив хижу,купив жоні джіпа,открив свуй бізнес,не кивайте го.

Добавить отзыв