Преподаватели

бень галина любомировна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов


бень галина любомировна - Отзывы

 1. Самодостатня жінка,викладач,людина!Поважаємо і любими .Студенти 2-го курсу муз.кафедри.

 2. мені також подобається,має тонке почуття гумору.

 3. Вона класна і інтелегентна!

 4. Словами +++++++++++++++ виразити неможливо!!!Вдячність у душі- вона як запах квітки.Або ти її відчуваєш , або ні!!!

 5. Бо є за що!

 6. «народ, навчіться у всьому бачити не лише негатив, але й позитив!!! розспівка «»Я тебе люблю»» навіть дуже корисна — допомагає виконавцю навчитись виражати свої почуття!!! і розспівки типу «»Женчичок-бренчичок вилітає»» теж корисні!!! особливо для акторів — вони, не володіючи нотною грамотою, можуть зосередитись на вокалі, а не думати: «»Яка ж там далі нота має бути?»»!!! цінуйте те, що маєте!!! в цієї людини можна багато навчитись!!! варто лише цього прагнути!!!
  студентка ***=)))***»

 7. Ну і співай собі

 8. «Ну звичайно, однією розспівкою «» Я тебе люблю»» до До 2 октави, голос нереально зірвати… А це ії і весь метод піклування про голос ))) Я так вдома на кухні можу і співати.»

 9. Бережіть свій голос!!!! — це коронні слова Г. Л.
  Хто-хто , а вона якраз дуже піклується про голоси своїх студентів. Іди до неї на заняття і не переживай дурним!

 10. Приємна!

 11. Однозначно плюс.

 12. Мені теж подобається

 13. І гарна.
  Знає свою справу.

 14. Чудова Людина!

 15. Позитивна

 16. А я крутий? Я стажувався в Казахстані!!!! На тракторному заводі!!!! Я вмію співати!!!

 17. А хто вас вчить мовної грамотності?
  У дописах — море помилок!

 18. «Дорогенькі, Г.Л. стажувалася в Голандії, викладає сучасно, класно і професійно, сама успішна вокалістка. А учні різні бувають, і навіть «»найтугіших»» вона уміє навчити.»

 19. …рожденный ползать — летать не может …. Класика !!!! Якщо тобі не дано, то ніхто не допоможе !!!! А Г.Л. — класна і майже всі її учні вміють співати, а головне, вони не вибирають їй інших професій !!!

 20. А що ж з ними робити , коли інших заздалегідь розбирають. Залишається любити.

 21. любить вона дохлих Їжаків дуже. Я

  ТАКОЖ

  .Ми філософи))))))))))

 22. Зустріла в театрі на вечорі Валерія Шевчука -відкрила для себе ще одне захоплення Г.Бень .Любить вона Сковороду дуже. Я ТАКОЖ !!!! Я вдячна за милу філософську розмову,

 23. Вона дуже класний психолог з добре розвиненою інтуїцією.Багато працює над образно- асоціативним мисленням над уявою.Має свій стиль в усьому. Катя ф-т ін.мов. Дякую .

 24. Дуже гарний педагог. Її уроки багато мені дали.

 25. Вітаємо з Днем весни . Сонця і радості. Передайте хто побачить Г.Бень, що ми прийдемо на зустріч з випускниками.( остання субота березня).Випускники вокального класу.

 26. «нформація!!!!!!!!
  Критерії оцінювання викладачів музкафедри на оцінку «» 5″».
  1.Хто заплатив
  2.Хворий ( особливо на голову)
  3.Пртеже завкафедри
  4.Вагітність
  ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!! Студенти.
  «

 27. «Христос ся хрещає! В ріці Йордані!
  Усяких Вам благ і Божої благодаті!
  З повагою і любовю Ваші «» Діти- квіти»».»

 28. Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоровя! Студенти вокального класу Г.Л.

 29. Я бажаю Вам не тільки в Новому році і на Різдво, але на все життя ЩАСТЯ, бути в любові, жити любов’ю, мислити любов’ю такою, з якою Бог воплотився на землі для всіх нас. Христос рождається! Славімо вчинками Христа!

 30. Вітаємо з Новим роком ! Добра і радості, усіх земних і неземних Вам благ.Ваші МММ-41
  До зустрічі з випускниками.

 31. З Різдвом Христовим вітаємо Вас і з смачною кутею. Світла , удачі і багато радості!.Любимо і часто згадуємо Вас. Випускники педколеджу Іра і Олена.

 32. «Вітаю Вас пані Галино і Вашу сімю з Новим роком !!! Здоровя, удачі, творчого натхнення.З любовю і вдячністю згадую свої уроки з вокалу .Ви мене навідь навчили танцювати вальс ( памятаєте мені потрібно було на практику в шкколу) Ви співали зі мною дует «» «»Не забудь»».Залишайтесь такою творчою і молодою.Ваш випускник 1995.Володя.м.Броди.»

 33. Вітаємо Вас пані Галино з наступаючим Новим роком!!! Щастя, здоровя, кохання і добрих , вдячних студентів.Залишайтесь такою молодою і привабливою!!! Ваші студенти вокального класу.

 34. Щастя , любові і Божої Благодаті зичимо у новому 2010 році.Цілуємо Ваші акторчики.

 35. «Шкода що так мало знаєте про мою викладачку! Пані Галина гастролювала більше ніж в 20 країнах Європи як солістка хорів і з сольними програмами укр.і зар.романсів, ми бачили фото і відеокасети.Будучи солісткою «»Вірлів»» обїздила усю Україну і колишній Союз з забороненими на той час піснями українського відродження .А ви хіба не чули її на сцені зі своїми студентами?? Мало знаєте про тих хто ходить поруч .А вокальне тріо «» Тризвук»» чули??? Вона була його керівником.Можна багато писати- краще самому підійти і про все це запитати у неї .»

 36. До речі! Якби ви били її студентом то значно більше би знали цікавої інформації про її творчість .Як ви думаєте чи хто- небудь може співати презедентові Ющенку ??? Дивіться частіше телевізор , раджу послухати скоро коляди на Різдво .Може впізнаєте там Г.Л.
  Я зараз працюю викладачем вокалу і завдячую цьому пані Галині.Випускниця Наталя МММ-41.

 37. Я вже сумую за Вами і вокалом!!! Бажаю Вам здоровя! Їжте часник і цибулю і 20 гр. горілочки також не зашкодить.( хоч Ви і нам цілу лекцію прочитали про алкоголізм) Але це для пофілактики грипу.З найщирішими побажаннями здоровя студент Володя.

 38. Зате вона знає купу інших класних речей крім року :)))
  А взагалі рок деструктивно діє на мозок і людина з роками тупіє. Не я кажу, — психологи. :)) Так що слухайте, народ класику і будете розумними :))
  Галина Любомирівна, привіт Вам!!!!

 39. А я сьогодні з Г.Л. на коридорі обговорювали цю виставу.Я люблю з нею говорити про такі речі , тим більше вона велика шанувальниця театру , багато знає і читає про театр, викладала вокал у акторів голандськоі театральної студії , працювала з мюзиклом. Актор Андрій.

 40. «Сьогодні зустріла Галину Любомирівну в театрі на виставі за Ремарком «» Троє товаришів»»Вона була дуже задоволена переглядом , сказала: «» Театр заповнює мене, а то щось пусто було на душі…»»Я її зрозуміла і подумала , яка класна у мене вчителька. Марічка.»

 41. або йти в театр Курбаса. Актор- початківець.

 42. Мені Галина Любомирівна як МАМА !!!! І порадить і посварить і пошкодує і навчить .Я б хотіла бути її невісткою.Вдячна студентка 4 -го курсу.

 43. Галина Любомирівна недавно пережила страшне горе, — втратила батька, але це не відбилось зовсім на її викладанні, просто засмученіша стала, але як вона вміє триматися! Галина Любомирівна, ми Вам дуже співчуваємо і не перестаємо дивуватись Вашій жіночності і вмінню так благородно переживати життєві трагедії.

 44. Вітаю Вас з Днем Вчителя! Краще пізно ніж ніколи.Здоровя , натхнення , бажання творити!
  Ваш студент Володимир.Згадую Вас завжди з вдячністю і любовю!

 45. Чудовий фахівець, прекрасна жінка, завжди стильна, елегантна, енергійна, цілеспрямована! Вона, завжди як сонечко! Галина Любомирівна, браво!!!

 46. Маю велику честь навчатись в такого класного викладача вокалу — Галини Бень.Дуже тішуся студентка 1-го курсу Ірина.

 47. Моє тепле вітання пані Галині! З приємними спогадами про співпрацю в жюрі на дитячих конкурсах .Співак Олег з Києва.

 48. Галина Любомирівна.Вітаємо Вас з початком навчального року .Бажаемо доброго гумору і мудрості від вашого начальства , щоб достойно могли оцінити Ваш професіоналізм і велику ЛЮДЯНІСТЬ, Ваші вдячні студенти з муз.кафедри.

 49. Пані Галино! Ви одна з тих викладачів у кого в душі є СОВІСТЬ!!! Так , так- СОВІСТЬ! Ваша працелюбність і материнська любов до усіх студентів викликає справді подив.Дай Боже Вам усіляких земних і неземних благ. З великою вдячністю Ваш випускник Андрій.

 50. Доброго вечора! Я пишу з далекої Греції, бо колись навчалась з Галиною Бень ( Семчук) Комусь зі сткдентів дуже поталанило навчатись у Галі — ми усі її завжди любили і любимо.Просто ГАРНА ЛЮДИНА! Шануйте її!
  Людмила.

Добавить отзыв